Remondieelsed koridorid meenutasid pigem õudusfilmi kui spordikeskust.
Remondieelsed koridorid meenutasid pigem õudusfilmi kui spordikeskust. Foto: Ain Liiva

Iga spordimees unistab, et saaks mugavas ruumis korralikel jõumasinatel koos toreda seltskonnaga trenni teha. Mõned aastad tagasi oli Kadrina spordihoone ajale igatpidi jalgu jäänud. Inimesi tervitas hämar süngetes toonides fuajee, koridorid meenutasid pigem koobast, keldrikorruse jõusaal oli kui ajalooraamatust välja astunud. Nüüdseks on pilt hoopis teine.

Kadrina spordikeskuse juhataja Robert Salep ütles, et remonti on tehtud mitmes osas. Kõigepealt sai 2019. aastal korda fuajee. Edasi liiguti värskenduskuuriga koridoridesse, trepikodadesse ja jõusaalidesse.

Kui varem võis õhtusel ajal spordihalli koridorides liikudes kujutlusvõime elavnedes iga krabina peale tonti näha, siis remonditud ruumides saab end igati turvaliselt tunda. Endised “seasilmad” on asendatud tänapäevaste leedvalgustitega. “Need on säästlikud, silmale paremad ja annavad rohkem valgust,” tutvustas Salep. See valgus tekitab mõnusa tunde.
Kui varem võis õhtusel ajal spordihalli koridorides liikudes kujutlusvõime elavnedes iga krabina peale tonti näha, siis remonditud ruumides saab end igati turvaliselt tunda. Endised “seasilmad” on asendatud tänapäevaste leedvalgustitega. “Need on säästlikud, silmale paremad ja annavad rohkem valgust,” tutvustas Salep. See valgus tekitab mõnusa tunde. Foto: Ain Liiva