Võrkpalliklubi võttis liidri vastu geimivõidu

BMF/Rakvere Võrkpalliklubi jäi täna kodusaalis Eesti meeste esiliiga võrkpallilahingus 1:3 alla turniiritabeli liidrile Tallinna Ülikoolile.

Esimese geimi võitsid rakverlased 25:21. Edasised mängujärgud keerasid enda kasuks pealinnamehed: 25:16, 25:20 ja 25:20.

Meeskonna peatreener Mehis Täpp kõneles, et kuna mäng kaotati, ei saa tulemusega rahule jääda. "Oleks võit olnud, oleks rahule jäänud," ütles Täpp ning lisas, et mängu algus oli väga ilus ja sellega jäi ta rahule küll. "Esimene geim oli väga hästi mängitud. Kui me oleks seda taset suutnud hoida, oleks tulemus natuke teine olnud," nentis ta. Peatreeneri sõnul tegid vastased mõned taktikalised vahetused ja panid nõks juurde. Rakvere tiim jällegi andis Täpi sõnul natuke järele ja sellest piisas, et Tallinna Ülikool võidu kätte saaks.