N, 2.02.2023

Tapa käsipallurid pusivad vahelduva eduga mitmel rindel

Tauno Tihti
Tapa käsipallurid pusivad vahelduva eduga mitmel rindel
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Käsipallis juhtub nii mõndagi. “Pole hullu, tõuse üles!”
Käsipallis juhtub nii mõndagi. “Pole hullu, tõuse üles!” Foto: Ain Liiva

Käsipalli Eesti esiliigas mängiv SK Tapa / Tapa Valla Spordikool võttis hooaja kolmanda võidu vastaste väljakul võistkonna HC Kehra / Primend üle tulemusega 26:24. Mängu alguses oli küll Kehra mõne väravaga peal ja võitis poolaja üheväravalise vahega, aga teisel poolajal Tapa tehtud 6:0 spurt viis külaliste rollis tapakad juhtima ja tasavägise mängu lõpuks nii jäigi. Ailar Puhasmets viskas võitjate kasuks seitse, Aleksandr Vassiljuk viis ja Hardo Levo neli väravat.

Turniiritabelis asub Tapa meeskond üheksa vooru järel kolme võidu ja kahe viigiga seitsmendal real. Üldse on osalevaid võistkondi 12. Järgmisena mängitakse kodus 14. detsembril Valga Kävaliga.

Meeste meistriliigas pole SK Tapa esindusvõistkonnal sellel hooajal kuigi hästi läinud: neli selles arvestuses toimunud mängu on kaotatud ja ollakse viimasel, kuuendal kohal.

Tapa käsipallimeeskond osaleb ka Balti meistrivõistlustel ja seal asutakse praegu kolme võiduga 9.–12. kohta jagavate klubide hulgas. Selles sarjas on järgmine mäng kavas juba sellel laupäeval Tapa spordihoones, kui külla sõidab Raasiku/Mistra, järgmisel nädalavahetusel on aga ees võistlussõit Leetu Vilniusesse, kus on kavas kaks kohtumist Leedu klubidega.

Märksõnad
Tagasi üles