Rakverlased saavad näha "Ämblikmehe" uut filmi enne Hollywoodi elanikke

, suvereporter
Copy
Rakveres esilinastub "Ämblikmehe" uus film samal päeval kui mujal maailmas.
Rakveres esilinastub "Ämblikmehe" uus film samal päeval kui mujal maailmas. Foto: REMO CASILLI/REUTERS

Marveli fännide seas kaua oodatud "Ämblikmees: pole koduteed" esilinastub reedel, 17. detsembril. Rakverlased näevad seda samal päeval kell 17.15, mil Hollywoodis on kell 7.15 hommikul. Superkangelase fännid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Saaremaal ja Jõhvis näevad filmi Apollo kinos juba kolmapäevasel eellinastusel kell 18.

See, et film esilinastub Eestis samal päeval kui mujal maailmas, annab tänu ajavahele eestlastele unikaalse võimaluse kehastuda superpahalasteks, näha film ära enne suuremat osa maailma ja lekitada internetti fakte filmi kohta – see ära "spoilida". Meie saame filmi "spoilida" vaid meist lääne pool asuvate riikide elanikele, kuna oleme neist "ajas ees".

Enamik Hollywoodi elanikke valmistuvad tööpäeva alguseks, kui rakverlased on oma töönädala lõpetanud ja saavad hakata verivärsket filmi vaatama. See ei tähenda aga, et ükski lääneriikidest pärit fänn seda juba näinud poleks. Punase vaiba esilinastus oli esmaspäeval kell 6 õhtul Los Angeleses (kus asub ka Hollywoodi linnaosa) ehk meie aja järgi teisipäeval kell 4 öösel.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles