Toidupangale annetasid detsembris vallad ja koolid

, suvereporter
Copy
Haljala vald tegi tänavu naabervaldadele jõulukingituseks selle, et annetas kingituste raha toidupangale. Fotol Haljala vallavanem Ivar Lilleberg Rakvere linnapea Triin Varekuga.
Haljala vald tegi tänavu naabervaldadele jõulukingituseks selle, et annetas kingituste raha toidupangale. Fotol Haljala vallavanem Ivar Lilleberg Rakvere linnapea Triin Varekuga. Foto: Haljala vald

Lääne-Virumaa 462 elanikul on igal nädalal tuge toidupangast. Koroonakriisist tingituna on abi saavate inimeste hulk märkimisväärselt suurem kui aasta eest. Abivajajate kasvanud hulk eeldab suuremat toidukogust, õnneks on ka toidupangale annetamine populaarsemaks muutunud.

​Toidupanga tegevust koordineeriva MTÜ Rakvere Diakooniakeskus juhataja Pille-Ruth Kukemilk tänas kogu südamest vabatahtlikke, kes on võtnud oma südameasjaks toetada abivajajaid.

“Tänan kõiki neid vabatahtlikke, kaasa arvatud õpilasi, kes on käinud tegemas kogukonnapraktikat, ja absoluutselt kõiki, kes on oma käed külge löönud pakkide komplekteerimisel, kaalumisel, jagamisel, kogumisel ja väljastamisel,” rääkis Kukemilk ja lisas, et vabatahtlikud on toidupanga nurgakivi, sest see töötab tänu neile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles