T, 27.09.2022

Edda Pauksoni 2022. aasta koondhoroskoop

Virumaa Teataja
Edda Pauksoni 2022. aasta koondhoroskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Edda Pauksoni aastahoroskoobist saab iga tähemärk veel täpsemaid juhiseid, kui muretseb kõrvale "Pauksoni Astroloogilise Abimehe 2022" väljaande.
Edda Pauksoni aastahoroskoobist saab iga tähemärk veel täpsemaid juhiseid, kui muretseb kõrvale "Pauksoni Astroloogilise Abimehe 2022" väljaande. Foto: Erakogu

Edda Paukson: "Lisaks üldprognoosile vajab nii mõnigi aegajalt täpsemat ja põhjalikumat nõuannet. Sellisel juhul leiate selle  "Pauksoni Astroloogiline Abimees 2022" leheküljelt 163. Kui sirvite kalendaarset osa, siis leiate iga päeva kohta täpsemad juhendid ja ka hoiatused. Kindlasti arvestage aastas paari perioodiga kui Merkuur liigub retrograadselt, näiliselt tagurpidi."

"Lugege Merkuuri liikumisest tingitud võimalike segaduste kohta Abimehe lk. 18. Kui teil on aega ja tahtmist, ennast analüüsida ja veidigi Abimehe nõu kuulda võtta, kujuneb aasta teie jaoks märgatavalt sujuvamaks ja suudate kergemini oma tegemisi planeerida," ütles Edda Paukson, soovides ühtlasi kõigile jõudu, kannatlikkust ja õnnestumisi.

Jäär

Märksõnad
Tagasi üles