E, 30.01.2023

Kuuba turismikaart kuulub Swedbanki hinnangul sanktsiooni alla

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Kuuba turismikaart kuulub Swedbanki hinnangul sanktsiooni alla
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Signe ja Rainer istuvad oma Tamsalu kodus Londoni taksos, sest Rainer on “kiiksuga tehnikahuviline” ja talle meeldib soetada kummalisi liikureid. Koer Tommi läks aga kahjuks koerte taevariiki – see foto on tehtud aasta tagasi.
Signe ja Rainer istuvad oma Tamsalu kodus Londoni taksos, sest Rainer on “kiiksuga tehnikahuviline” ja talle meeldib soetada kummalisi liikureid. Koer Tommi läks aga kahjuks koerte taevariiki – see foto on tehtud aasta tagasi. Foto: Marianne Loorents

Tamsalu elanik Signe Freienthal on Swedbanki hinnangul kahtlane isik, sest ta oli kirjutanud oma abikaasale tehtud makse selgitusse sõna “Kuuba” ja üritas Eestis tegutsevale turismibüroole tasuda ülekandega toote eest, mis kannab nimetust “Kuuba turismikaart Br.nr TN333944”. “Kuubaga otseselt ega ka kaudselt seotud tehingud ei vasta panga riskiisule,” andis pank ühes oma kirjas teada. Viimane sõna ei sisalda ajakirjaniku trükiviga, vaid nii seisab originaalis.

“Riskiisu” ongi ametlik termin ja antud loo puhul pole sel tähtsust.

Kentsakas on hoopis Tamsalu elanike Signe ja Rainer Freienthaliga juhtunu, kus pangaülekande selgitusse kirjutatud sõna “Kuuba” tekitas suure segaduse ja raha kadus arvelt kolmeks nädalaks.

Märksõnad
Tagasi üles