T, 17.05.2022

Rakveres põrkusid kaks sooja joogi pakkujat

Toomas Herm
, ajakirjanik
Rakveres põrkusid kaks sooja joogi pakkujat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sooja joogi automaat väljastab kohvi, teed, kakaod, pudingit ja kisselli.
Sooja joogi automaat väljastab kohvi, teed, kakaod, pudingit ja kisselli. Foto: Ain Liiva

Rakverre on ilmunud kaks sooja joogi automaati. Üks on paigaldatud Rakvere spordikeskuse uisuplatsi juurde ning teine kesklinnas OG Elektra kaupluse vastas oleva taksopeatuse ja turu lähedusse. Paigaldajad on omavahel konkurendid.

Rahvakeeli Grossi poe vastu pani sooja joogi automaadi osaühing Sanitex. Äriühingu müügispetsialist Karmo Käär rääkis, et idee paigaldada joogiautomaat spordikeskuse juurde tuli nende firmast. Kääri sõnul tema kolleegil läbirääkimised Rakvere linnavõimudega ebaõnnestusid. "Midagi räägiti kellegagi mööda," ütles Käär. Ja siis juhtus nii, et spordikeskuse juurde paigaldas automaadi konkurent ja ettevõte leidis koostöös OG Elektraga sooja joogi automaadile uue koha kesklinna.

Kääri sõnul teevadki nad nimetatud automaatide paigaldamisel märkimisväärset koostööd OG Elektra ja Coopi kauplustega. Ettevõtte automaadid on Kosel, Pärnus, Tartus, plaanitakse minna Põlvasse ja Võrru. Meie maakonnas on varem paigaldatud üks automaat Tapale, Tamsallu ja Väike-Maarjasse. Täna-homme pannakse automaat üles Kundasse.

Märksõnad
Tagasi üles