L, 1.10.2022

Müüriku mees lõpetas sünnipäeva punase kukega

Müüriku mees lõpetas sünnipäeva punase kukega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Täna kell 14.15 said päästjad väljakutse Väike-Maarja valda Müüriku külla, kus põles elumaja lahtise leegiga.
Täna kell 14.15 said päästjad väljakutse Väike-Maarja valda Müüriku külla, kus põles elumaja lahtise leegiga. Foto: Ain Liiva

Täna kell 14.15 said päästjad väljakutse Väike-Maarja valda Müüriku külla, kus lahtise leegiga põles elumaja. Eile oma sünnipäeva tähistanud meesterahvas tegi naabrite sõnul teoks oma ähvarduse ja pani tule otsa majale, mida oli üle kümne aasta oma kätega uuendanud.

Kustutustöid eemalt jälginud naabrid rääkisid, et mehe olid endast välja viinud maja ostu- ja müügitehingud. Väidetavalt oli majas kolm korterit. Süütamises kahtlustatav oli naabrite sõnutsi juba krooniajal maja endale ostnud, kuid vormistusprotsess olevat jäänud poolikuks. Sellest tekkinud probleemide tõttu olevat meesterahvas varemgi lubanud maja põlema panna. Viimati olevat tal see peaaegu õnnestunud jaanipäeval. Nüüd, päev pärast sünnipäeva, jäidki suurest elumajast järele vaid ahervaremed.

Hoovil olnud päästeautode kõrval olid hange pistetud viina- ja Fanta pudel. Maapind oli täis vereplekke. Pealtnägijate jutu põhjal oli süütamises kahtlustatav vigastanud oma kätt.

Märksõnad
Tagasi üles