Virumaa suusamaratonid annavad teatepulga Tartule

Tatjana Mannima sai Alutaguse maratoni lõpujoonel naiste arvestuses võitjana käed taeva poole tõsta teist aastat järjest. Temast kiiremad suutsid seekord olla vaid 14 meest. Foto: Matti Kämärä

Laupäeval peeti Alutagusel järjekordne Estoloppeti etapp, 23. Alutaguse maraton. Jõudu sai proovida 22 ja 44 kilomeetri pikkusel klassikadistantsil.

Meie maakonna sportlastest tegi pikal distantsil parima tulemuse klubi Pääste/RR Siplased esindaja Ago Veilberg. Tulemus 2.10,26 asetas ta M50 arvestuses teisele kohale, üldarvestuses oli ta 19. kohal. Madis Sildvee (RR Siplased) ületas finišijoone 29. kohal, M40 klassis tegi ta seitsmenda tulemuse (2.11,54).

Kuubik Projekt OÜ/Simuna SK sõitja Margus Kivirüüt mahtus samuti esimese saja lõpetaja hulka. M40 arvestuses võistelnud Kivirüüt pälvis 95. koha ajaga 2.30,28.