Võrkpalliklubi ei andnud vastastele sõnaõigust

Rakvere Võrkpalliklubi pälvis nädalavahetusel kuus võidupunkti.
Rakvere Võrkpalliklubi pälvis nädalavahetusel kuus võidupunkti. Foto: Anu Raudsalu Photos

BMF / Rakvere VK tegi nädalavahetusel maksimumtulemuse. Laupäeval alistas Eesti esiliigas turniiritabelis teisel kohal asuv Rakvere tiim kodusaalis 3:0 Põltsamaa VK. Mängu parimaks valisid treenerid vahetusest sekkunud Tambet Talve, kes seadis kolm blokki, lõi kaks ässa ja rünnakul oli edukas viiel korral.

Hoopis teist masti võrkpallilahing ootas ees pühapäeval võõrsil turniiritabeli kolmanda meeskonna E-Service / Neemeco SK-ga. Rakvere mehed suutsid ka Neemeco vastu oma sõna kindlalt maksma panna ning ei loovutanud ka sel päeval vastasele geimivõitugi. Avageimis suutis Rakvere välja tulla 22:24 seisust ja lõpuks 32:30 geimivõidu endale napsata. Teised mängujärgud enam nii pingelised ei olnud.

“Mängisime meeskondlikult ning kõik elemendid töötasid. Hea bloki ja kaitse koostöö murdis vastast kõvasti ning väärisime võitu,” ütles libero Romi Aros pühapäevase mängu kohta.