E, 5.12.2022

Galerii ⟩ Tipptasemel Rakvere töö- ja tehnoloogiakeskuse ehitus on lõpusirgel

Veiki Ojaperv
, Tegevtoimetaja
Tipptasemel Rakvere töö- ja tehnoloogiakeskuse ehitus on lõpusirgel
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakvere linna ehitusinsener Marianne Klopets ja hoone objektijuht Ergo Rebane avaldasid lootust, et ka lapsed on keskusest sama elevil kui nad ise.
Rakvere linna ehitusinsener Marianne Klopets ja hoone objektijuht Ergo Rebane avaldasid lootust, et ka lapsed on keskusest sama elevil kui nad ise. Foto: Veiki Ojaperv

Rakvere põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskuses kruvitakse usinalt mööblit kokku, häälestatakse seadmeid ning viimistletakse ventilatsioonisüsteemi. Ehitustöödega on rahul nii ehitajad, linn kui ka lastevanemad, kes ehituse käiku juba kuid uudistamas on käinud.

Tehnoloogiakeskuse lõppviimistlus on mõne nädala kaugusel ning juba tehakse õues usinalt tööd. Praegu käib hoones mööbli kokku monteerimine ja puuride, pinkide peenhäälestus. Lisaks on tööd ventilatsioonisüsteemiga.

Uues majas on klass nelja treipingiga ning kohe selle kõrval suur klassiruum, mida saab üksteisest lükandseinaga eraldada. "Kumbagi klassi mahub istuma 16 last ning vajadusel saab lükandseinaga need eraldada," rääkis Rakvere linna ehitusinsener Marianne Klopets.

Märksõnad
Tagasi üles