Tarvas sai koduväljakul kaua oodatud võidu

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
Martin Müürsepp sai neljandal vee­randajal rahulikult noori mängitada.
Martin Müürsepp sai neljandal vee­randajal rahulikult noori mängitada. Foto: Ain Liiva

Korvpallisõber oli seda juba kaua oodanud ja kolmapäeva õhtul see siis juhtus: Tarva korvpallimeeskond võitis üle pika aja taas Eesti-Läti liiga mängu.

Kastani Arenale meie meestega kohtuma tulnud Läti Ülikooli korvpallurid olid kas pikast sõidust või jumal teab mis põhjusel väga hädised ja Tarvas oli kolmandal veerandajal hetkeks 35-punktilises eduseisus. Peatreener sai juba kolmanda perioodi lõpus koosseisuga katsetama hakata ja mänguaega jagus kõigile kaheteistkümnele protokolli kantud mängijale. Lätlastega oli sama lugu – kõik said platsile.

Neljandal veerandil panid külalised Riiast pingevabalt visates mitu hullu kolmest sisse, aga lõpuks jäi mõlemapoolsetele tehnilistele ja ebasportlikele vigadele vaatamata võit 91:79 koju.