Publik aitas Rakvere Võrkpalliklubi tähtsa võiduga poolfinaali

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
Rakvere Võrkpalliklubi (valges) alistas pingelises seerias Tallinna Ülikooli ja jätkab esiliigas võidu püüdmist. Foto: Karolin Sepp

Nädalavahetusel peetud Eesti võrkpalli meistrivõistluste veerandfinaal lõppes võidukalt BMF / Rakvere Võrkpalliklubile, kes oli üle Tallinna Ülikooli meeskonnast.

Kui esimeses kohtumises tallinlaste koduväljakul saabus võit väga raske mängu järel kõige napimalt, geimide seisuga 3:2, siis ega teise kohtumise algus Rakvere Rahu hallis midagi kergemat ei ennustanud. Avageim tuli kodumeeskonnale 25:23.

Rakverlaste hea mäng lõi vastased siiski rivist välja ja nende kahes järgmises geimis saavutatud 16 ja 17 punkti otsustasid seeria saatuse ning poolfinaali pääseja.