R, 9.12.2022

Tänavuse kooliaastaga lõppeb Arvo Pani pikk tööaeg Kadrina keskkooli direktorina

Merly Raudla
Tänavuse kooliaastaga lõppeb Arvo Pani pikk tööaeg Kadrina keskkooli direktorina
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Arvo Pani.
Arvo Pani. Foto: Vladislav Musakko

Arvo Pani asus Kadrina keskkooli direktorina tööle 2000. aastal, olles enne seda olnud 18 aastat kehalise kasvatuse õpetaja. Kokku on ta töötanud Kadrina keskkoolis 40 aastat.

Arvo Pani olulisteks teeneteks saab lugeda seda, et ta on säilitanud Kadrina keskkooli tugevat taset tänase päevani, et õpilased on olnud edukad aineolümpiaadidel ja näidanud häid tulemusi riigieksamitel. Tema ajal on Kadrina keskkoolis saanud aluse inseneriõpe, on mindud üle õppesuundadele, alustatud IT- ja nutifestivaliga CADrina. Arendatud on ka välissuhtlust: aktiivselt käiakse läbi sõpruskoolidega Lätis, Leedus ja Saksamaal.

"Arvo Panil on olnud Kadrina valla hariduselus oluline roll. Ta on koolijuhina paistnud silma nii maakonnas kui ka terves Eestis. Kadrina vald on väga tänulik tema panuse eest kõikide nende aastate jooksul – meie kool on olnud hästi hoitud," rääkis Kadrina vallavanem Kairit Pihlak.

Vallavolikogu esimees Madis Viise lisas, et Arvo Pani on visa spordimees ja tema spordimehevisadus on kajastunud ka kooli juhtimisel.

Kadrina vallavalitsus teeb ettevalmistusi, et kuulutada välja avalik konkurss uue koolijuhi leidmiseks.

Märksõnad
Tagasi üles