Kossuliigas selgusid maakonna parimad

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
RLV Massive meeskond võitis finaalis vinge visketabavuse toel Päästekooli.
RLV Massive meeskond võitis finaalis vinge visketabavuse toel Päästekooli. Foto: Günther Küttis

Rakvere spordihoones toimunud finaalmängus võitis RLV Massive finaalis Väike-Maarja Päästekooli tulemusega 97:83.

Mängu algus oli suur krahh Päästekoolile, kui esimene veerand kaotati koguni 37:7. Omad teened olid selles ka RLV Massive meeste suurepärasel visketabavusel: kui kolmene lendu läks, siis see korvi kukkus. Kuigi mängu tulemus tundus otsustatud olevat, suutis Päästekool vahe kahandada kolmanda veerandaja lõpuks vaid kuuele punktile. Viimase veerandi alguses sai aga hüppeliigese vigastuse tagaajajate tsenter Rait Tammet, kes ülejäänud mängu jälgis, jääkott jala ümber, vahetusmängijate pingi kõrval põrandal pikutades.

RLV Massive virutas veel paar kolmest ja asi oligi tehtud. Mängus olid tulemuslikumad RLV Massive poolelt Timo Eichfuss 20, Allan Ehte 18 ja mängu parimaks tunnistatud Risto Puur 16 silmaga. Puuri mäng oli seda hinnatavam, et mees mängis suurema osa teisest poolajast nelja veaga. Päästekooli ei aidanud ka vanameister Kristo Saage 25 punkti, kusjuures tema firmamärgiks olevad kolmesed ei tahtnud selles mängus kuidagi tabada: 20-st proovitud viskest tabasid vaid viis.