Lääne-Viru triatleedid võitsid karikaetapilt Otepääl mitu esikohta

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
Etriin Etverk võitis neidude hulgas Otepää karikavõistluste etapi triatlonis.
Etriin Etverk võitis neidude hulgas Otepää karikavõistluste etapi triatlonis. Foto: Wiru Swim fb

Kaidi Kivioja edestas enamikku meesvõistlejaid. Kevin Vabaoru võistluse Taanis rikkus katkine kumm. Ka ujumisklubi noored olid triatlonil edukad.

Otepääl toimus Creo Eesti triatloni karikavõistluste kolmas etapp. Nooremad võistlejad läbisid distantsi, mis koosnes 0,375 km ujumisest, 11 km rattasõidust ja 2,5 km jooksust. Kogu seltskonnast jõudis esimesena üle finišijoone Haljala noormees Robin Randoja (T3 Triathlon Team).

Tüdrukute B-vanuseklassis osutus kiireimaks Etriin Etverk ja A-klassi arvestuses lõpetas võistluse teisena Maria Liis Alt. Poiste A-vanuseklassis võistlev Robert Sammel saavutas lõpuks 14. koha, kusjuures oli sunnitud esimeses vahetusalas palju kohti ära andma, sest kalipso lukk oli ootamatult kinni kiilunud ning rattasõidule minek viibis ja viibis. Nüüd on tal plaanis varustus korralikult üle vaadata ja järgmistel võistlustel juba paremini esineda.