R, 9.12.2022

Võsul astub suvebaaris üles Räpina Jack

Kärt Devaney
Võsul astub suvebaaris üles Räpina Jack
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bänd nimega Räpina Jack astub muinastulede ööl üles Võsul.
Bänd nimega Räpina Jack astub muinastulede ööl üles Võsul. Foto: Erakogu

Täna algusega 22.30 astub Võsul Ukulele suvebaaris üles omanäoline muusikaline kooslus Räpina Jack. Kollektiiv ise nimetab viljeldavat stiili tänapäevaseks ja modernseks rokenrolliks, kus kohtuvad rajurokk ning ornamendid folgist ja kantribluusist hiphopini välja.

Räpina Jacki tegevus sai alguse 2020. aasta sügisel, mil ilmus nende debüütsingel “Räpina Jack”, mida esitati kõikides peamistes kodumaistes raadiojaamades ja mis viis koostööni kampaaniaga “Pikema sõpruse päev”, mille eesmärk oli kutsuda kõiki Maarjamaa mehi üles oma tervise eest hoolt kandma. Kampaania tunnuslooks sai laul “Hei sõbramees”, millele vändati ka lõbus videoklipp. 2020. aasta lõpuks valmis Räpina Jackil oma muusikat tutvustav EP “Räpina Jack”.

Hain Hoppe ehk Hash on tuline kitarrikangelane, kelle vahedad rifid, närvekõditavad soolod ning kaasahaarav esinemislaad suudavad üles kütta ka kõige tuimema hingega inimeselooma. Kill Kaare alias KillBaba on vaimukas ja terase keelekasutusega sõnasepp, kelle suu läbi avaneb Räpina Jacki veidi urbaniseerunud, kuid oma juurtelt ikka maalähedane maailmavaade. Lüürika viitab areneva isiksuse eneseotsingutele.

Märksõnad
Tagasi üles