E, 5.06.2023

Politsei otsib Toilast kaduma läinud Keithi

Inna Grünfeldt
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Kas keegi on näinud Ida-Virumaal Toila alevikus kadunud 40-aastast Keithi?
Kas keegi on näinud Ida-Virumaal Toila alevikus kadunud 40-aastast Keithi? Foto: Politsei

Politsei palub kaasabi, selgitamaks 40-aastase Keithi asukohta, kes lahkus oma kodust augustikuu lõpus. See, kus ta viibida võiks, on tänaseni on teadmata.

Politseile laekus 6. septembril teade, et augustikuu lõpus lahkus Toila alevikust oma Sepa tänava kodust 40-aastane Keith, kelle asukoht on tänaseni teadmata. Lähedaste sõnul pidanuks mees liikuma Jõhvi ning seejärel Tallinnasse, kuid plaanitud sihtkohta ta jõudnud ei ole.

Politsei asus meest otsima ning tänaseks on suheldud nii tema tööandja kui ka tuttavatega, kuid keegi neist ei tea, kus Keith viibida võiks. Üle on kontrollitud ka haiglad, ka seal mees ei viibi.

Kodust lahkudes oli Keithil seljas tumesinist värvi T-särk, jalas olid must värvi lühikesed püksid ja musta värvi jalatsid. Ta on 180 cm pikk, tugevama kehaehitusega ja helepruunide juustega.

Kel on infot Keithi kohta, palutakse sellest teada anda telefonil 337 2369 või mobiiltelefoni numbril 5919 8538. Samuti võib edastada infot meili teel aadressil kaur.vaikene@politsei.ee.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles