P, 4.12.2022

Eesti parimad vabatahtlikud pritsimehed on Kadrinas

Toomas Herm
, ajakirjanik
Eesti parimad vabatahtlikud pritsimehed on Kadrinas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kadrina võidukasse meeskonda kuulusid (vasakult) Tauri Kivipõld, Erkki Aug, Raido Nagel, Urmo Nagel ja Jaanus Bremen. Pildilt puudub Tõnis Tael.
Kadrina võidukasse meeskonda kuulusid (vasakult) Tauri Kivipõld, Erkki Aug, Raido Nagel, Urmo Nagel ja Jaanus Bremen. Pildilt puudub Tõnis Tael. Foto: Annely Loone

Neljapäeval Väike-Maarjas päästeameti korraldatud kutsemeisterlikkuse võistlusel “Eliitkomando 2022” läksid esimest korda võistlustulle vabatahtlikud. Nelja komando seas pälvis esikoha Kadrina vabatahtliku komando meeskond. Kutselistest pritsimeestest saavutas Rakvere komando neljanda koha.

Vabatahtlike komandod võtsid mõõtu hoonetulekahju- ja tagalatööülesannetes. Kadrina võistkonna juht Raido Nagel rääkis, et võistlusele mindi kahetiste mõtetega.

Esiteks oli võistlus motiveeriv. Teisalt oli Nageli sõnul teada, et Saku ja Tõrvandi kolleegid on kõvad tegijad. Ja nii juhtuski, et esikoht saavutati üle noatera. Nagel selgitas, et hoonetulekahjuharjutuse nad võitsid, kuid täpselt sama paljude punktide võrra, kui esimeses harjutuses edestati Tõrvandit, jäädi teises harjutuses alla.

Märksõnad
Tagasi üles