Tapa käsipalliklubist mängib kolm meest koondises

Tapa käsipallurid läksid Põlva noori mütsiga lööma, aga õnneks tuli võit ikka koju. Foto: Marie-Johanna Kippar

Spordiklubi Tapa käsipallurid alistasid teisipäeval võõrsil peetud Eesti meeste käsipallikarikavõistlustel teise vooru esimeses kohtumises esiliiga tiimi Põlva Coop.

Meistriliiga meeskond SK Tapa / N.R Energy võttis avamängust kaasa 15-väravalise edu ja sõitis Lõuna-Eestisse nõrgenenud koosseisus: puudusid näiteks järgmisel nädalal koondise eest väljakule astuv Kaspar Lees ja kogenud väravavaht Mikola Naum. Kokku oli puudu neli põhimeeskonna mängijat.

Alguses ei saanud Tapa tiim mängu kuidagi käima ning juba 12. minutil oli Tapa treener sunnitud neljaväravalise kaotusseisu tõttu aja maha võtma. Poolaja lõpuni edeneti kordamööda skoorides, külalised ei saanud kuidagi kaitset pidama ja vahet väiksemaks teha ei suutnud. Vahur Oolupi neljas tabamus tõi meie pallurite poolt vaadates vaheajaks tabloole numbrid 14:19.