Tapa käsipallurid võitsid Balti meistrivõistlustel HC Tallinna

, spordiajakirjanik
Ilja Kosmirak viskas Kehra vastu 10 väravat.
Ilja Kosmirak viskas Kehra vastu 10 väravat. Foto: Joonas Kuuskla

Eesti karikavõistlustel otsustab kohtumine kodus Kehraga poolfinaali pääseja.

Nädala jooksul eri sarjades kaks kohtumist pidanud Tapa meeskond sai enam-vähem hakkama.

Eesti käsipalli karikavõistlustel läksid kolmapäeval vastamisi HC Kehra/Horizon Pulp & Paper ja SK Tapa/N.R. Energy, ei selgitada kahe mängu kokkuvõttes poolfinaali pääseja. Tapakad jäid esimesel poolajal tõeliselt kehralaste rongi alla ja hoolimata minutilisest vaheajast ei saadud kuidagi Kehra meeskonda pidama. Poolaeg kaotati käsipalli mõistes kalendriga – 12:21. Kindlasti oli oma osa ka meeskonna ühe olulisema mängumehe Kaspar Leesi puudumisel ka sellel hooajal. Teisel poolajal muutus olukord vastupidiseks ja tasavägiseks kujunenud mängu lõpus oli võimalusi mõlemal, kodumeeskonnal õnnestus siiski üheväravaline 34:33 võit endale napsata. Mängu resultatiivsemad viskajad Tapa poolelt olid Ilja Kosmirak ja Rail Ageni, mõlemalt 10 väravat, Marten Saar lisas omalt poolt 7 silma.