Eric Marcus Jaanimets lõpetas kardihooaja hõbedaga

Siim Mihailov
, ajakirjanik
Eric Marcus Jaanimets Rotax max juniori klassis karti roolimas.
Eric Marcus Jaanimets Rotax max juniori klassis karti roolimas. Foto: Pille Russi

Kadrinast pärit vennad Eric Marcus ja Carl Joosep Jaanimets lõpetasid Eesti kardi meistrivõistlused 2. ja 21. kohaga. Eric Marcus Jaanimets vahetas tänavusel hooajal võistlusklassi ja on alates kevadest sõitnud 125-kuubikulise kardiga. Eelmisest poole võimsama kardiga sõites on ta kohe vanemate võistlejate kandadele asunud.

Debüüthooaja Rotaks Max Juniori klassis lõpetas noormees teise kohaga. Eesti meistrivõistluste etapid toimusid viiel korral, neist kaks Eric Marcus võitis, ühel korral jäi teiseks ja kahel kolmandaks. Kokku osales Rotaks Max Juniori klassis 27 võistlejat.