BC Tarvas jäi üksinda Eesti-Läti liiga punaseks laternaks

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
Antun Maricevic (valges) oli Valmiera vastu resultatiivne ja võttis palju lauapalle, aga võitu siiski ei tulnud. Foto: Ain Liiva

Tarvas sõitis Valmierasse Eesti-Läti liiga mängule kohtuma kohaliku meeskonnaga, kellel turniiritabelis samuti vaid kaotused, teadmisega, et emb-kumb jääb kohtumise lõppedes ainsaks võiduta meeskonnaks liigas.

Mängu algus Tarvale midagi head ei ennustanud, Läti sats astus kohe omasoodu eest ära ja juhtis esimesel poolajal vahepeal juba 24-punktise eduga. Teisel poolajal tegi Tarvas suure tagasituleku ja suutis enne lõppu korraks isegi viie punktiga juhtima minna.

Võidus oldi kinni veel loetud sekundid enne lõpuvilet, aga lätlastel õnnestus mängu normaalaja lõpuks seis viigistada ning lisaajal Rakvere meestel enam jaksu ega mänguõnne ei jätkunud ning vastu tuli võtta 79:87 kaotus.