K, 30.11.2022

Südamlik vedurijuht kinkis koduõuest jõulukuuse Tapale

Südamlik vedurijuht kinkis koduõuest jõulukuuse Tapale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
23.11.2022. Tapa, Lääne-Virumaa FOTOL: Tapa kuusk, jõulukuusk, kuuse saagimine, puu langetamine, Kadrina kraana, jõulupuu. FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja
23.11.2022. Tapa, Lääne-Virumaa FOTOL: Tapa kuusk, jõulukuusk, kuuse saagimine, puu langetamine, Kadrina kraana, jõulupuu. FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja Foto: Marianne Loorents

Kolmapäeva hommikul kell üheksa ajas Kadrina Kraana Liebherr oma noole püsti Tapa linnas Maxima parklas. Parkla kõrval koduhoovis vaatas Dmitri Jemeljanov, kuidas mootorsaag tema 12-meetrise kuuse juures käima tõmmati.

Operailis vedurijuhina töötav Dmitri Jemeljanov kolis Tapa linnas Rohelisele tänavale 22 aasta eest. "Kui ma maja ostsin, siis oli kuusk juba siin, aga pool sellest kõrgusest, mis praegu," rääkis ta. Kuusk mahtus aeda ära ja pakkus silmailu.

Kuid kuusk kasvas, viskas iga aasta pikkust juurde. "Mul tekkis hirm, et kui puhub tugevam tuul, võib puu elumaja peale kukkuda," ütles Jemeljanov. Seetõttu hakkas ta kuuske Tapa linnale jõulupuuks pakkuma, kuid et aias on ruumi vähe, ei pääsenud sellele tehnikaga ligi. 

Märksõnad
Tagasi üles