L, 4.02.2023

Nädala algus tuleb soojem, lõpp külmem

Nädala algus tuleb soojem, lõpp külmem
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Talvine loodus.
Talvine loodus. Foto: Marko Saarm

Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb teisipäeval kuni kolm kraadi sooja, kohati on aga väheseid miinuskraade. ​Nädala lõpu poole lubatakse kohati kuni 18 kraadi külma. 

Öösel on pilves ilm. Kohati sajab vähest lund, saartel ka lörtsi või vihma. Puhub idakaare tuul 2–8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –4 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +2 kraadi. Peipsi järvel puhub kagutuul 3–8 m/s ja laine kõrgus jäävabas vees on 0,3–0,8 meetrit. Ilm on olulise sajuta ja nähtavus on mõõdukas. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –2 kraadi.

Päeval on pilves ilm. Paljudes kohtades sajab lund, saartel paiguti ka lörtsi ja vihma. Puhub idakaare tuul 2–8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –2 kraadi, saartel tuleb kohati kuni +3 kraadi, Peipsi järvel puhub kagu- ja idatuul 3–8 m/s ja laine kõrgus jäävabas vees on 0,3–0,8 meetrit. Aeg-ajalt sajab lund. Nähtavus on halb. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –2 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi või vihma. Puhub idakaare tuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –6, saartel –2 kuni +2 kraadi. Päeval on pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi või vihma. Õhtul sajuvõimalus väheneb. Puhub idakaare tuul 2–7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –4 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +3 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves ilm. Kohati sajab vähest lund, saartel ka lörtsi. Puhub kagu- ja idatuul, põhjarannikul lõunakaare tuul 1–7 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –3 kuni –9, kohati –12 kraadi, saartel –2 kuni +1 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Enamasti saartel sajab kohati vähest lund, lörtsi või vihma. Õhtul Kagu-Eestist alates pilvisus hõreneb. Puhub idakaare tuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni –7 kraadi, saarte rannikul tuleb kuni +2 kraadi. 

Reede öösel on muutliku pilvisusega ilm. Öö hakul sajab saartel kohati vähest lund või lörtsi. Puhub idakaare tuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis vahemikus –5 kuni –11, Ida-Eestis –11 kuni –15 kraadi, kohati tuleb kuni –18 kraadi, saarte rannikul on õhutemperatuur kohati 0 kraadi ümber. Päeval on pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 2–8 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –7 kuni –12, saartel –2 kuni –6 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles