L, 4.02.2023

OG Elektra on Ukrainasse saatmiseks kogunud juba tosin generaatorit

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
OG Elektra on Ukrainasse saatmiseks kogunud juba tosin generaatorit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
OG Elektra tegevjuht Raigo Mõlder (vasakul) on generaatorite kogumisaktsioonil kontaktisik, firma omanik Oleg Gross selle eestvedaja.
OG Elektra tegevjuht Raigo Mõlder (vasakul) on generaatorite kogumisaktsioonil kontaktisik, firma omanik Oleg Gross selle eestvedaja. Foto: Ain Liiva

Üleskutsele, millega ettevõtja Oleg Gross Lääne-Viru ettevõtjate poole pöördus, on reageerinud paljud annetajad ja Ukrainasse saatmiseks on generaatoreid kogunenud praeguseks 12. Kaupa kogutakse kuni 9. detsembrini ja saadetis läheb teele ilmselt 13. detsembril.

"Just lihtsate inimeste ja väikeste ettevõtete abistamissoov teeb südame eriti soojaks," ütles Oleg Gross, kellele kuuluv ettevõte OG Elektra on Ukrainasse saatmiseks ostnud viis generaatorit. "Vihula vallast talunik tõi ise generaatori meie ukse taha. Vinni vald tegi annetuse. Inimesed helistavad ja pakuvad sooje riideid. Põhirõhk on sel korral siiski generaatoritel, aga ka soojad riideesemed lähevad loomulikult Ukraina poole teele," rääkis Gross.

OG Elektra ukrainlastest töötajad korraldasid isekeskis samuti rahakogumisaktsiooni ja kogunenud summa eest ostetakse akupankasid.

Märksõnad
Tagasi üles