K, 22.03.2023

Tagurpidi moosivargus: keegi poetab Haljala poe riiulitele kodus tehtud hoidiseid

Aivar Ojaperv
, ajakirjanik
Tagurpidi moosivargus: keegi poetab Haljala poe riiulitele kodus tehtud hoidiseid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Facebooki gruppi "Haljala aleviku rahvas" oli postitatud foto kodustest hoidistest, mis olid mingil põhjusel viidud poeriiulitele.
Facebooki gruppi "Haljala aleviku rahvas" oli postitatud foto kodustest hoidistest, mis olid mingil põhjusel viidud poeriiulitele. Foto: Kuvatõmmis

Kui tavaliselt on kauplused hädas varastega, siis Grossi Toidukaupade Haljala poes on vastupidine probleem: keegi poetab hoidiste-konservide riiulitele kodus tehtud hoidiseid. Vähemalt ühte sellist hoidist on ettevaatlikult mekitud ning see osutus kvaliteetseks ja väga maitsvaks, kuid sellegipoolest korjavad müüjad sellised asjad riiulitelt ära.

Facebooki grupis "Haljala aleviku rahvas" kirjutas üks osaleja, et eelmise aasta jooksul oli Grossi Toidukaupade Haljala poe riiulitele ilmunud vähemalt viis sellist hoidist. Seni pole teada, kes need sinna oli pannud.

"Ma ise arvan, et keegi vanainimene need sinna viis ja midagi halba ta ei tahtnud," oletas omanimelise jaeketi omanik Oleg Gross. "Sellegipoolest kontrollimata kaup poeletil olla ei tohi ja müüjatel on kohustus need hoidised kõrvaldada."

Märksõnad
Tagasi üles