P, 2.04.2023

Lääne-Viru aasta sportlased said kiitused kätte

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Aasta spordiperekonnaks valiti perekond Münter. Pereisa Bruno viskas muu hulgas nalja: "Vahepeal sai põhja ladumisega tegeletud – 20 aastat karmi talutööd – ja nüüd, nagu spetsialistid ütlevad, tegeleme peenhäälestusega." Auhinna andis üle Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla.
Aasta spordiperekonnaks valiti perekond Münter. Pereisa Bruno viskas muu hulgas nalja: "Vahepeal sai põhja ladumisega tegeletud – 20 aastat karmi talutööd – ja nüüd, nagu spetsialistid ütlevad, tegeleme peenhäälestusega." Auhinna andis üle Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla. Foto: Ain Liiva

Lääne-Virumaa Spordiliit kuulutas täna õhtul Kadrina huvikeskuses välja maakonna aasta sportlased.


Lääne-Virumaa Spordiliidu juhatus ja selle lisatud valdkonna asjatundjad valisid kõigepealt igasse kategooriasse kolm nominenti, kelle seast kuulutati laureaadid välja täna õhtul. Liidu juhatuse esimees Erich Petrovits ütles, et noortespordi pärast muretsema ei pea, küll on muret tekitavalt väike pisut vanemate inimeste huvi liikumise vastu. "Tegelikult sai täna välja toodud, et meil on olemas tipud ja kõige tihedam konkurents oli just noorte kategooriates, mis näitab, et ka järelkasv on meil olemas," rääkis ta. "Samas 20–30-aastaste seas on liikumisharrastus muret tekitavalt madalale langenud, seda tuleks lähemalt uurida."

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles