Käsipallimehed said meistriliigas kuuenda võidu

Kevin Volter
Tapa eest 12 väravat visanud Vahur Oolup (palliga).
Tapa eest 12 väravat visanud Vahur Oolup (palliga). Foto: Marie-Johanna Kippar

5. veebruaril toimus Tallinnas käsipalli meistriliiga järjekordne kohtumine HC Tallinna ja SK Tapa/N.R. Energy vahel. Mõlemat poolaega kindlalt valitsenud Tapa meeskond võttis hooaja kuuenda võidu tulemusega 37:30.

Esimesel poolajal suutis HC Tallinn korraks isegi ühe punkti kaugusele jõuda, kuid Tapa mängija Vahur Oolupi kolm järjestikust väravat nullisid pealinlaste üritused ning poolajapausile mindi Tapa 17:11 eduseisus.

"Teisel poolajal tuli pikem vahe sisse ning siis saime pingevabalt kohtumise lõpuni mängida," sõnas 12 väravaga kohtumise resultatiivseim olnud Oolup kindla 37:30 võidumängu kohta, lisades, et rünnakuga jäädi rahule, kuid Artur Morgensoni puudumise tõttu jättis kaitse pool veidi soovida.