Tarvas sai kodusaalis 43-punktilise kaotuse

Kevin Volter
Tarva kapten Renato Lindmets (palliga).
Tarva kapten Renato Lindmets (palliga). Foto: Siim Semiskar

Laupäeval kohtusid järjekordses Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängus BC Tarvas ja Rapla Avis Utilitas. Kui veel eelmises mängus oli Tarvas valmistanud suurüllatuse, kui alistas lätlaste BK Ogre, siis nüüdses kohtumises tuli vastu võtta kindel 43-punktiline kaotus numbritega 59:102.

Võrdsete mängu jagus vaid esimeseks paariks minutiks. Kahe minuti möödudes oli kodusaalis mänginud Tarvas veel  kahepunktilises kaotusseisus, siis aga lükkasid Rapla mehed täiskäigu sisse ja esimese veerandaja lõpuks olid külalised juhtimas 33:14.

Poolajapausile mindi Rapla turvalises 19-punktilises eduseisus 54:35 ning ka peale puhkepausi ei õnnestunud Tarva meestel end koguda. Edasine mäng möödus raplakate dikteerimisel ja nii tuli Tarval vastu võtta 43-punktiline kaotus, mis oli tiimile sel hooajal kahe võidu kõrval kahekümnes.