Politsei tabas Virumaal kütust varastanud mehed

Merly Raudla
Copy
Kütusevargus. Foto on illustratiivne.
Kütusevargus. Foto on illustratiivne. Foto: Lõuna prefektuur

Prokuratuuri taotlusel võttis kohus täna vahi alla kaks meest, keda kahtlustatakse Ida- ja Lääne-Virumaal toime pandud kütusevargustes.

17. veebruaril hilisõhtul kella 22.40 ajal sai politsei teate, et Ida-Virumaal Alutaguse vallas Kiikla külas on ettevõtte territooriumile sisenenud kaks võõrast meest, kes tõenäoliselt varastavad kütust. "Piirkonnas elavad tähelepanelikud inimesed andsid esmalt sellisest kahtlasest tegevusest teada ettevõtte omanikule, kes sõitis ise kohapeale olukorda kontrollima ja teavitas kohe ka häirekeskust," rääkis Jõhvi politseijaoskonna menetlusgrupi juht Maarja Jaani.

Sündmuspaigale suundus mitu politseipatrulli. Üks mees tabati otse sündmuskohal ja tema tabamisel oli politseinikele suureks abiks kohapeal olnud ettevõtte omanik. Teine mees põgenes aga lähedale metsa ja tema leidmiseks kaasati koerajuht koos koeraga ning mõne aja möödudes leiti enda varjamiseks puu otsa roninud mees üles. Politsei pidas mõlemad 56-aastased mehed kuriteos kahtlustatavana kinni. "On kiiduväärt, et piirkonna elanikud kahtlasest tegevusest kiiresti teada andsid," ütles Jaani.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles