Kelly Nevolihhinil jäi isiklikust rekordist kulla võitmiseks väheks

Tauno Tihti
, spordiajakirjanik
Kelly Nevolihhin loodab suvel kõik isiklikud rekordid üle joosta.
Kelly Nevolihhin loodab suvel kõik isiklikud rekordid üle joosta. Foto: Tairo Lutter

Eesti absoluutklassi meistrivõistlustel sisekergejõustikus tuli Rakvere kergejõustikuklubi ViKe varasalve seekord vaid üks medal. Selle pälvis naiste 1500 meetri jooksus Kelly Nevolihhin, kes võitis ajaga 4.34,96 hõbemedali.

Tegemist on paljukordse Eesti meistrivõistluste kullaomaniku isikliku siserekordiga. Arvestades, et tegemist oli jooksja esimese tõsisema stardiga jooksurajal peale pea aastast lapse sündimisest tingitud pausi, on põhjust huviga oodata suvist võistlushooaega.

Hõbemedal tuli pingelises heitluses Sparta spordiseltsi esindaja Helen Belliga, kes ei hakanud mingeid taktikalisi kavalusi rakendama ja põrutas kohe stardist täie hooga minema ega loovutanud lõpuni liidrikohta, parandades oma isiklikku rekordit pea kümne sekundiga.