Käsipalli Balti liigast kaks kaotust, kuid SK Tapa jõudis veerandfinaali

Kevin Volter
Hoolimata kaotustest jätkub SK Tapa hooaeg Balti liiga veerandfinaalis.
Hoolimata kaotustest jätkub SK Tapa hooaeg Balti liiga veerandfinaalis. Foto: SK Tapa

Balti käsipalliliiga nädalavahetus seekord Tapale võitu ei toonud. Meeskond mängis kaks mängu Vilniuses, millest esimene HC Amberi vastu lõppes napi kaotusega 32:31 ning kohtumine VHC Šviesaga kulmineerus võõrustajate 31:27 võiduga.

25. veebruaril toimunud Tapa ning Vilniuse Amberi vaheline jõuproov algas külalistel raskelt. Kohe algusminutitel lubati vastasel kolme punktiga ette minna.

13. minutil viigistas seisu Marcus Rättel, kes kavaldas seitsme meetri joonel leedukate väravavahi üle. Kuigi Tapa kõikus viigi ning kaotusseisu piiril, viis Vahur Oolup kümmekond minutit hiljem Tapa esimest korda vastasest ette, tehes seisuks 13:12. Eesti meeskond sai hoo sisse ja pani esimesele poolajale punkti seisuga 17:13.