Võrdsete heitlusest tulid võidupunktid tapakatele

Kevin Volter
Rail Ageni (nr 20) ja Vahur Oolup.
Rail Ageni (nr 20) ja Vahur Oolup. Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

Enne järgmise nädala koondisepausi toimus käsipalli meistriliiga kohtumine Kehra Horizon Pulp & Paperi ja SK Tapa / N.R. Energy vahel. SK Tapa suutis Balti liigast saadud kaks kaotust selja taha jätta ning Kehrast tuldi tagasi kahe võidupunktiga.

Kohtumise algus oli mõlemal meeskonnal skoorivaene, kaheksandaks minutiks olid meeskonnad kahe peale kokku visanud vaid neli väravat, seisuks 2:2. Seejärel läks mäng küll vabamaks, kuid turniiritabelis kõrvuti olevate meeskondade võrdsus oli ka platsil näha, sest kumbki tiim otsustavalt ette rebida ei suutnud. Poolajapausile mindi siiski tapakate kaheväravalises, 15:13 eduseisus.

Külalismeeskond suutis teist poolaega alustada teravamalt, 46. minutiks näitas tabloo SK Tapa eduseisuks 25:20. Edasi skooriti kordamööda ning Vahur Oolup tegi 52. minutil seisuks 27:23. Väravavaht Mikola Naumi tõrje lõpetas kohtumise ning lõppskooriks kirjutati protokolli SK Tapa võit tulemusega 30:26.