Los Toros jätkab esiliigas võidukalt

Kevin Volter
Tamsalu Los Toros kindlustas tabelipositsiooni. Pildil peatreener Rait Käbin.
Tamsalu Los Toros kindlustas tabelipositsiooni. Pildil peatreener Rait Käbin. Foto: Ain Liiva

Neljapäeval mängisid Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigas omavahel kaks kohalikku võistkonda, vastamisi läksid koduväljakul pallinud Tamsalu Los Toros / TalTech ja Reinar Halliku Korvpallikool / Vinni-Pajusti Gümnaasium. Veerandfinaali pääsemiseks vajas Vinni-Pajusti meeskond hädasti võitu.

Mängu alguses sai kodumeeskond veidi paremini minema – pooleteise mänguminuti järel oldi 6:2 juhtimas. Seejärel sai Reinar Halliku korvpallikool end käima, esimese mänguveerandi keskpaigaks juhtisid külalised 10:8. Esimene veerand lõppes siiski kodumeeskonna 21:19 eduseisul.

Edasi kulges mäng tasavägiselt kuni poolajavileni, veerandaeg 25:21 Tamsalu Los Torosele ja poolaja lõpuks seitsmepunktiline eduseis tulemuse 47:40 juures.