Tapa käsipallimeestel jäi liidri vastu jõudu väheks

Kevin Volter
Vahur Oolup (palliga) oli taas meeskonna resultatiivseim.
Vahur Oolup (palliga) oli taas meeskonna resultatiivseim. Foto: SK/Tapa Käsipall

Peale koondisepausi jätkati taas koduse käsipalli meistriliigaga. 15. märtsil võõrustas Põlva Serviti Virumaa esiklubi SK Tapa/N.R. Energy.

Tapakad avasid Vahur Oolupi väravast skoori, millele põlvakad vastasid kohe nelja tabava viskega. Kiirelt kaotusseisu jäänud külalised olid 6. minutil sunnitud kasutama time-out‘i​mispeale mäng mõnevõrra võrdsustus ja poolajapausile mindi kodumeeskonna kaheväravalises, 15:13 eduseisus.

​Serviti sööduvead hoidsid Virumaa esiklubi teisel poolajal piisavalt lähedal viigiseisule, kuid Jürgen Rooba ja Carl-Eric Uibo tabamused andsid võõrustajatele veidi kindlama, 22:19 edumaa. Sellest spurdist enam Tapa mehed ei taastunud ning terve hooaja vältel võitmatuna püsinud Serviti sai kindla, 28:23 võidu.