Tarvas võttis kapteni lahkumismängus ülekaaluka võidu

Nukralt kulgenud korvpallihooaeg lõpetati siiski positiivselt, kui kapten Renato Lindmetsa viimases profikarjääri mängus alistati Valmiera Glass Via skooriga 102:83. Ühtlasi oli tegu kuus aastat Tarvast eest vedanud Arnu Lippasaare viimase mänguga klubi eesotsas.

Enne kohtumise algust tõmmati samuti kuus aastat Tarvas olnud Renato Lindmetsa mängusärk austusavalduseks Rakvere spordikeskuse lae alla.

Kodumeeskond lükkas täiskäigu sisse kohe alguses, kui vanameister Lindmets avas skoori tabava kolmesega. Esimese veerandaja võitis Tarvas 29:19. Kohtumise kaalukust näitas seegi, et kui teisest veerandist oli kulunud kolm minutit, viskas minutilise mõttepausi ajal Valmiera treener suurest vihast oma mängujooniste mapi spordikeskuse põranda vastu puruks.