P, 3.12.2023

Väike-Maarja triatlonineiu pälvis Euroopa karikaetapil 42. koha

Merly Raudla
Facebook
Comments
Maria Liis Alt Portugalis.
Maria Liis Alt Portugalis. Foto: Erakogu

Portugalis Quarteiras korraldatud juunioride Euroopa karikasarja etapil pälvis Maria Liis Alt 42. koha. Teist etappi järjest võidutses Slovakkia triatleet Margareta Vrablova.

Maria Liis Aldi sõnul läks ujumise start hästi, kuigi alguses oli väga palju pekslemist. "Esimese poi juures läks pööre samuti üle ootuste hästi ja olin grupis sees. Alles viimasel 300 meetril tuli väike vahe sisse ja tulin veest välja koos Hispaania tüdrukuga. Natuke kahju, et ei suutnud grupi taga välja tulla," rääkis Alt, kes ujus ookeanis 750 meetrit ajaga 10.16.

Rattadistantsi algul olid grupid väikesed, kuid juba avaringi lõpuks oli Aldi punt kätte saanud enda ees sõitnud grupi. "Sealt edasi enam koostööd ei tehtud," jätkas Alt. "Kui keegi tundis, et tal on energiat, siis ta lihtsalt korra kiirendas ja teised läksid kaasa. Kui kiirendusi ei tehtud, siis oli kiirus madal. Enda sõiduga jäin rahule, sest püsisin grupi eesotsas ja suutsin turvaliselt sõita." Aldi 20-kilomeetrise rattadistantsi ajaks mõõdeti 34.36.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles