Kadrina Karud tulid rongi alt välja ja kindlustasid koha finaalturniiril

Kevin Volter
Kadrina Karud pääsesid finaalturniirile, mis mängitakse järgmisel nädalalõpul Rakvere spordihallis. Foto: Ain Liiva

Täna õhtul peeti Saku esiliiga veerandfinaali teine kohtumine Kuremaa SK ja TERE Kadrina Karude vahel. Kadrinlased võtsid napi 71:66 võidu, kindlustades sellega koha nelja parema seas.

Mängu algus oli võõral väljakul mänginud Karudele kõike muud kui roosiline: esimene poolaeg kaotati seisuga 33:22. Kohapeal viibinud Karude fännid ei andnud siiski hoolimata kehvast algusest kordagi alla ja ka tänu nende valjule kaasaelamisele meeskond end kogus. Teisel poolajal suutsid külalised tunduvalt paremini end käima saada, võites kolmanda veerandi skooriga 23:19 ja neljanda 26:14.

Meeskonna kapten Allan Ehte oli tulemusega rahul. "Väga hea mäng, rahvale mängisime natuke. Esimene poolaeg läks untsu, aga au poistele, sest suutsime jääda rahulikuks ja tulime välja raskest seisust. Tänud fännidele, kes kaasa tulid ja kõva häält tegid. Nüüd edasi final four‘i," rääkis kapten.