Käsipallimehed lõpetasid meistriliiga põhiturniiri võidukalt

Kevin Volter
SK Tapa mängumees Rail Ageni (vasakul) tabas Kehra väravat seitsmel korral.
SK Tapa mängumees Rail Ageni (vasakul) tabas Kehra väravat seitsmel korral. Foto: Joonas Kuuskla

Meeste käsipalli meistriliiga põhiturniiril peeti enne eelseisvaid poolfinaale viimased mängud, millel enam suurt kaalu ei olnud. SK Tapa/N.R. Energy oli juba varem kindlustanud oma neljanda positsiooni ja pääsu kohamängudele.

Pingevabas mängus õnnestus kodus mänginud tapakatel HC Kehra/Horizon Pulp & Paperi vastu kohe alguses hea hoog sisse saada. Esimesest poolajast oli kulunud veerand tundi, kui oldi juba 8:3 juhtimas. Kuigi Kehra mehed leidsid taas väravasuu üles, ei jäänud kodumeeskond võlgu. Nii lõpetatigi esimene poolaeg Tapa 19:10 eduseisul.

Teisel mänguperioodil said küll külalised natukene lähemale, vähendades vahe lausa neljale väravale, kuid koduseinte toel tüüris Tapa ikkagi võidusadamasse. Lõpptulemuseks kindel 32:25 võit. Kodumeeskonna eest viskas enim väravaid Rail Ageni, kelle arvele kogunes seitse tabamust. Kehra resultatiivseim väravakütt oli David Mamporia, kes skooris kuuel korral.