Käsipalli meistrisarjas tehti algust poolfinaali mängudega

Kevin Volter
SK Tapa peatreeneril Elmu Koppelmannil on korduskohtumiseks kõvasti mõtteainet.
SK Tapa peatreeneril Elmu Koppelmannil on korduskohtumiseks kõvasti mõtteainet. Foto: Marko Saarm

Käsipalli meistriliiga poolfinaalmängudega alustati neljapäeval, kui omavahel läksid vastamisi põhiturniiri võitja Põlva Serviti ja neljas meeskond SK Tapa/N.R. Energy. Põlva Mesikäpa hallis jäi peale võõrustaja seisuga 35:25 (19:11).

Skoori avas Tapa mängumees Artur Morgenson. Ühtlasi võttis Morgenson enda kanda ka külalismeeskonna väravaküti rolli, skoorides kümne minutiga viis väravat. Tasavägiselt kulgenud mängus suutis favoriit Põlva 18. minutil eduseisu haarata, millele tapakatel vastust ei olnud. Nõnda viis Jürgen Rooba 18. minutil võõrustajad 10:9 ette. Poolajapausile mindi võõrustajate 19:11 eduseisul. Teise poolaja alguses said põlvakad kätte juba kümneväravalise eduseisu, mida hoiti lõpuni. Protokolli kirjutati niisiis Põlva võit 35:25.

Serviti resultatiivseimad olid Jürgen Rooba ja Tõnis Kase kuue väravaga ning Mathias Rebane viiega. Tapa eest viskas enim väravaid Artur Morgenson, kelle arvele kogunes seitse punkti.