Tarvas tagus jalgpalli karikavõistlustel vastase väravasse üheksa palli

Kevin Volter
Vastasel polnud võimalustki, sest Tarvas lükkas täiskäigu sisse juba esimestest minutitest. Foto: Marianne Loorents

Rakvere JK Tarvas alustas jalgpalli väikeste karikavõistluste 1/32 finaalides hirmsa hooga. Eelmisel aastal sama karika pea kohale tõstnud rakverlased näitasid koduväljakul võimu ja võtsid Anija JK vastu 9:0 võidu.

Väikesed karikavõistlused on mõeldud teise kuni rahvaliiga meeskondadele. Seetõttu lähevad esimestes ringides vastamisi väga erineva tasemega tiimid. Üks liigatase Tarvast allpool mängiv Anija võistkond kujuneski üsna kergeks saagiks.

Väravasajuga tehti algust juba 11. minutil, kui täpne oli kodumeeskonna poolkaitsja Mattias Roop. Enne poolajapausile minekut olid Tarva mehed veel kahel korral täpsed.