Korduskohtumise kaotanud SK Tapa naiskond jäi poodiumilt kõrvale

Kevin Volter
SK Tapa naised (roosas) takistamas Audentese mängijat läbimurdel.
SK Tapa naised (roosas) takistamas Audentese mängijat läbimurdel. Foto: Joonas Kuuskla

Tabasalu spordihoones selgus Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste pronksmedali võitja, kui kordusmängus läksid vastamisi kohalik Audentes ja SK Tapa/Tapa Valla SK.

Et otsustava seeria esimene mäng oli Tapal lõppenud Audentese 27:25 võiduga, oli teises kohtumises oodata tulist lahingut.

Mängu algus oli närviline, kuid Audentes suutis kodupubliku toel pisut paremini alustada. Poolaja keskpaigaks juhiti Laura Kärneri värava järel 9:6. SK Tapa tabas seejärel kolm vastuseta jäänud väravat, viigistades seisu. Poolaja lõpuhetked kulgesid punkt-punkti mängus ning puhkama mindi SK Tapa poolt vaadatuna seisul 14:15.