Noored spordisangarid võtsid Rakvere kergejõustikuareeni üle

Kevin Volter
Koolispordi liidu korraldatud kergejõustiku meistrivõistlused Rakvere staadionil. Foto: Eesti Koolispordi Liit

Möödunud teisipäeval võõrustas Rakvere staadion taas Eesti koolinoorte kergejõustiku paremikku, kui toimusid koolispordi liidu esi- ja teise liiga kergejõustiku meistrivõistlused.

Võistlustel selgusid parimad koolivõistkonnad ja koolinoored üksikaladel. Stardijoonele asusid põhikoolide  6.-7. ja 8.-9. klassirühma võistkonnad, kes võistlesid vastavalt eelmise aasta tulemustele kahes liigas, kummaski kaheksa võistkonda. Üles olid end andnud ka kümme gümnaasiumi, kes asusid parimaid välja selgitama ühes grupis.

Gümnaasiumite grupis tegi eduka debüüdi Rakvere riigigümnaasium, kes üldarvestuses võistluse ka võitis. Koolinoorte meistriks tuli Berit Saar kuulitõukes ja kettaheites, William Lepik 100 meetri jooksus, Rasmus Floren kaugushüppes ja Roman Litvinov kuulitõukes. Floren saavutas teise koha veel kõrgushüppes ning Litvinov tuli kettaheites pronksile.