SK Tapal ei õnnestunud kodupubliku ees pronksmedaleid kaela saada

Kevin Volter
Kaspar Lees (nr 33, palliga) ootab kõiki Tapa fänne otsustavale kohtumisele Raasikul kaasa elama. Foto: Marie-Johanna Kippar

Käsipalli meeste meistriliiga pronksiseeria venib pärast SK Tapa/N.R. Energy teise mängu kaotust kolmemänguliseks. Võitja selgub 20. mail Raasiku spordihoones.

Tapa spordihoones toimunud kohtumises alustasid nii Mistra kui ka kodumeeskond resultatiivselt. Punkt-punkti mängus olid külalised küll veidi paremad, võites esimese poolaja 15:13.

Teine poolaeg jätkus Mistra paariväravalisel juhtimisel, kuid kaheksa minutit enne mängu lõppu kärises vahe juba neljapunktiliseks. Tapa meestel vahe tagasi mängimiseks enam jõudu ei jagunud ning saalist lahkuti 25:29 kaotusega ja ilma medaliteta.