Jalgpallurid alustasid päris murul mängimise hooaega suure võiduga

Kevin Volter
Vigastustest räsitud JK Tarvas jätkab kõigest hoolimata liigas täiseduga.
Vigastustest räsitud JK Tarvas jätkab kõigest hoolimata liigas täiseduga. Foto: Marianne Loorents

Pühapäeval said Rakvere JK Tarvas mängijad pidada esimese kohtumise Rakvere linnastaadioni looduslikul muruplatsil, kui kohtuti Tallinna FC Araratiga. Kohtumisele taas vaid kolme vahetusmängijaga tulnud Tarvas sai ülekaaluka võidu.

Pealinna meeskonna pink oli isegi veel lühem: kohtumisele oli üles antud vaid üks vahetusmängija, temagi väravavaht. Tarvas haaras kiirelt edu ning juba 29. minutiks oldi Roland Pakaste ja Sten Ruutupõllu väravatest 2:0 juhtimas. Esimese poolaja lisaminutitel suutis palli väravavõrku toimetada Ararati ukrainlasest ründaja Denõss Zahharetš. Poolajapausile mindigi rakverlaste napil eduseisul 2:1.

Teine mänguperiood kuulus Tarvale. Esimese 30 minutiga löödi Ararati väravasse neli palli ja nii lõppeski mäng liigatabelis teist kohta hoidva JK Tarvas 6:1 võiduga.