Rakverlased tulid rannavolle maailmameistrivõistlustel medalile

Kevin Volter
Rakvere poisid võitsid koolinoorte rannavolle MM-ilt hõbemedalid. Pildil vasakult treener Jarmo Neuhaus, Patrik Parijõgi ja Jesper Neuhaus. Foto: Airi Parijõgi

Rakvere poisid Jesper Neuhaus ja Patrik Parijõgi osalesid Iisraelis Bat Yamis 15.–23. mail toimunud koolinoorte rannavõrkpalli maailmameistrivõistlustel.

Võistlus kulges Rakvere paari jaoks tõusvas joones. Alagrupis saavutati U15 vanuseklassis kindel 2:0 võit Läti II ja Ungari paari üle.

Veerandfinaalis tuli vastaseks tugev USA I paar, kelle vastu näidati stabiilset ja küpset mängu ning tulemuseks oli 2:0 võit (geimid võideti 21:15 ja 22:20). Poolfinaalis mindi kokku teise Eesti paariga – Kaur Koitla – Andri Koitla –, keda võideti raskes ja võitluslikus mängus 2:0 (21:16, 23:21).