Triatleedid finišeerisid Euroopa meistrivõistlustel neljandas kümnes

Kevin Volter
Kevin Vabaorg tuleb Hamburgi EM-ilt tagasi 32. kohaga.
Kevin Vabaorg tuleb Hamburgi EM-ilt tagasi 32. kohaga. Foto: Ain Liiva

Saksamaal Hamburgis peetud Ironmani täispika triatloni Euroopa meistrivõistlustel asus võistlustulle Viru-Jaagupist pärit Kevin Vabaorg. Hispaanias Madridis peetud olümpiadistantsi Euroopa meistrivõistlustel võistles Eesti parim naistriatleet rakverlanna Kaidi Kivioja.

Kevin Vabaorg ujus 3,8 kilomeetrit ajaga 48.57, sõitis 180 kilomeetrit rattaga ajaga 4.17.14 ja jooksis maratoni tulemusega 3.15.18. Sellega teenis ta PRO-klassis meeste konkurentsis 32. koha ajaga 8.29.07.

"Päev algas väga varakult. Äratus oli kell pool neli, seejärel sõin kõhu riisiputru täis ja kell viis olin vahetusalas. Võistluse juurde minnes, siis sain stardist hästi minema ja suutsin end esimese grupi saba peal hoida, kuid ühel hetkel nad kiirendasid ja jäin neist maha," kirjeldas Vabaorg. Ujumisega jäi sportlane väga rahule.