Jalgpalli-Tarvas jätkab väravatesaju najal võidukursil

Kevin Volter
Rakvere Tarvas on sel hooajal kõikide sarjade peale kokku saanud ainult ühe kaotuse. Foto: Marianne Loorents

Rakvere JK Tarvas tunnistab viimasel ajal ainult suureskoorilisi võite – kahe viimase mänguga on löödud lausa 11 väravat. Enda puurist on välja tulnud noppida vaid kaks palli.

9. vooru keskses kohtumises mindi vastakuti naabermaakonna Kohtla-Järve FC Järve meeskonnaga. Kodustaadionil toimunud mängus said jala valgeks kuus rakverlast ning sellega võeti mäekõrgune 6:1 võit. Skoori tegid Roland Pakaste, Kennert Liblik, Kristjan Kari, Robi Štšjogolev ja kahel korral oli täpne Artur Pavlov.

Hea hoog ei raugenud meestel ka 10. vooru kohtumises Lasnamäe FC Ajaxi vastu. Roland Pakaste 17. minuti väravast saadi kiirelt juhtima, enne poolaja lõppu suurendati Henri Matias Eliste ja Mattias Roobi väravate toel vahe kolmeväravaliseks. Teisel poolajal oli veel kord täpne Pakaste ning mängu lõpetas Artur Pavlovi 82. minuti tabamus. Nii kirjutatigi mängu protokolli Tarva kindel 5:1 võit.